Domů > AVON svět > Tištěný a mobilní katalog

Tištěný a mobilní katalog

V dnešní digitální éře si Avon udržuje své postavení na špici kosmetického průmyslu nejen díky kvalitním produktům, ale také díky inovativnímu přístupu k prodeji. Jednou z nejúspěšnějších strategií je kombinace tištěných a mobilních katalogů. Tato metoda umožňuje zákazníkům pohodlný výběr produktů způsobem, který jim nejvíce vyhovuje, a zároveň nabízí unikátní zážitek z nakupování.

Tištěný katalog s sebou přináší kouzlo tradičního listování, kde mohou zákazníci cítit vůně a obdivovat produkty na vlastní oči. Je ideální pro ty, kdo si chtějí produkty v klidu prohlédnout a nechat se inspirovat. Na druhou stranu, mobilní katalog je dokonalým řešením pro zaneprázdněné jedince, kteří potřebují informace rychle a kdekoli. Tato flexibilita je klíčová pro moderního zákazníka, který očekává přizpůsobivý a pohodlný nákupní zážitek.

Maximalizace prodeje

Využitím obou těchto platforem Avon nejenže maximalizuje dosah a zvýšení prodeje o 34 %, ale také posiluje vztahy se svými zákazníky tím, že jim poskytuje volnost výběru. Kombinace tištěných a mobilních katalogů od Avonu tak představuje dokonalou strategii pro efektivní marketing a prodej v dnešní konkurenční době.

Chcete nakupovat produkty AVON za lepší ceny?

Nakupujte výhodně

na www.KosmetikaSkladem.cz