Avon a já

Dobrý den milé dámy, milí pánové,

Avon je pro mě vším, je to moje profese i moje láska. Pracuji na pozici Platinového Avon Team Managera. Za rok 2017 jsem získala první místo v hodnocení v ČR. Stejně tak byla naše zóna vyhlášena jako nejlepší v republice. Rok 2018 navazoval dalším úspěchem a opět jsme obhájili nejlepší pozice v republice. Mám úžasný tým svých Avon Ladies i svých Leadrů. Ráda každému vysvětlím, co moje práce obnáší. Bydlím v Čebíně, ale můj akční rádius je opravdu velice široký.

Registruji nové Avon Ladies, tato registrace je zdarma a jak Avon přichází s dárky pro nové, tak i já se připojuji a každému novému posílám uvítací balíček s materiály na jeho adresu.

Rozšiřuji také neustále tým Sales Leaderů.

Budu pro vás vždy ochotným rádcem a pomocníkem.

Pavla Grossová

Okénko do našeho týmu

Registruji Avon Lady v celé České republice!

Historie firmy Avon

avon_logo-200Historie firmy Avon připomíná pohádkový příběh. Ke konci 19.století začal obchodní cestující s knihami David McConnell ke knihám přidávat malý voňavý dárek. Zanedlouho se jeho vůně stávaly žádanější více než samotná literatura, a proto v roce 1886 založil svou vlastní kosmeticku společnost “California Parfume Company.”

McConnell správně předpokládal, že pro přímý prodej je nejdůležitější osobní kontakt – žena nabízející zboží ženě. Prvním distributorem jeho společnosti byla paní P.F.E.Albee, která se tak stala první Avon Lady. Poprvé v historii získaly ženy příležitost nabýt  finanční  nezávislosti – 34 let před tím,  než získaly hlasovací právo. V roce 1929 se na trhu objevila řada výrobků pojmenovaná podle rodiště jednoho z nejoblíbenějších autorů D.McConnella, Williama Shakespeara, Stradford upon Avon. Název se stal tak populární, že se firma roku 1939 oficiálně přejmenovala na Avon Product Inc.

Společnost pro ženy

AVON, společnost pro ženy, je přední celosvětová kosmetická společnost s ročním obratem 10 mld. dolarů. Jako jedna z největších společností na světě v oblasti přímého prodeje své výrobky  prodává prostřednictvím více než 6 milionů aktivních nezávislých reprezentantů. Produkty Avonu jsou dostupné ve více než 100 zemích. Nabídka zahrnuje dekorativní a pleťovou kosmetiku, vůně, módu a vybavení pro domácnost. Mezi nejznámější značky patří ANEW, LUXE, Planet Spa, Naturals, Nutra Effects, AVON True Color, Skin-So-Soft, Advance Techniques a další.

AVON v České republice

Společnost AVON začala působit v České republice v únoru 1991. Až do léta 1998 AVON patřil pod centrálu v Německu, nyní je řízen samostatným managementem pro ČR a SR.

AVON Cosmetics je členem Asociace osobního prodeje.

Vývoj nových produktů

Společnost AVON je špičkou v oblasti vývinu nových technologií. Centrum výzkumu a vývoje se sídlem ve státě New York patří podle počtu novinek mezi vedoucí centra v kosmetickém průmyslu. Jeho zaměstnanci jsou experti v oblasti biochemie, mikrobiologie, toxikologie, dermatologie a klinického testování.

Společnost Avon neprovádí testy na zvířatech pro účely doložení bezpečnosti svých výrobků. Právě naopak, společnost Avon byla první z významných kosmetických společností, která již před více než 20 lety testování svých přípravků na zvířatech ukončila.

Avon proti rakovině prsu a domácímu násilí

Tento projekt odstartoval v roce 1992. Jeho cílem je péče o zdraví žen a povědomí o nemocech postihujících ženy. V ČR se do celosvětového projektu Avon proti rakovině prsu firma zapojila v roce 1998 prodejem růžových symbolů. Výtěžky z tohoto prodeje věnuje na projekty spojené s  prevencí a bojem proti rakovině prsu. Mezi nejznámější aktivity v  České republice patří například Avon pochod , projekt Ženy ženám, bezplatná poradenská Avon linka proti rakovině prsu a dlouhodobá spolupráce s organizacemi v této oblasti. Více se dozvíte na www.zdravaprsa.cz.

Avon rovněž zapojil do kampaně na podporu boje proti domácímu násilí (patronkou v ČR je Daniela Peštová a v SR Adriana Sklenaříková). Více informací na stránkách www.avonprotidomacimunasili.cz