Domů > AVON svět > Registrovaný zákazník AVON

Registrovaný zákazník AVON

Stát se registrovaným zákazníkem AVON znamená otevřít si dveře do světa krásy, který je plný výhod a příležitostí. V České republice, kde AVON působí s úspěchem již od roku 1991, se registrace nabízí zdarma osobám starším 16 let, což umožňuje mladým lidem vstoupit do světa kosmetiky již v raném věku. AVON nabízí nejen širokou paletu produktů, ale i jedinečný zákaznický program, který je přizpůsoben potřebám každého jednotlivce.

Registrovaní zákazníci mohou těžit ze slev 10 % až 35 % i na minimální objednávky, což činí nakupování ještě přitažlivějším. Navíc, každý měsíc obdržíte zdarma nejen nový katalog s aktuální nabídkou, ale i Focus magazín, který přináší inspiraci a informace o nejnovějších trendech a produktech.

Výhody registrace

Vstupní materiály, jako jsou katalogy a vzorky, jsou zákazníkům poskytovány zdarma, což umožňuje snadné objevování a testování produktů AVON z pohodlí domova. Navíc, díky 100% záruce na výrobky je možné jakýkoliv produkt vrátit nebo vyměnit do 3 měsíců od nákupu, což zákazníkům poskytuje další vrstvu jistoty a spokojenosti.

Objednávání produktů je snadné a intuitivní, ať už prostřednictvím mobilního katalogu, internetu, či SMS. Kromě toho, při splnění určitých podmínek odběru je dodání na poštu zcela zdarma, což je dalším z mnoha bonusů, které AVON nabízí. Program „Moje AVON přivítání“ dále rozšiřuje výhody pro nové zákazníky nabídkou dvou variant uvítacích balíčků.

Splatnost faktury je stanovena na 14 dní, což zákazníkům dává dostatek času na zaplacení svých objednávek bez jakéhokoli stresu. A pro ty, kteří si chtějí užít ještě více výhod, je zde možnost členství v AVON V.I.P. klubu.

Mobilní aplikace AVON ON je pak třešničkou na dortu. Umožňuje nejen snadné objednávání, ale i sledování stavu objednávek a přístup k exkluzivním nabídkám.

Vstoupit do světa AVON jako registrovaný zákazník znamená stát se součástí globální komunity, která sdílí lásku ke kráse a kvalitě. Se špičkovými produkty, od ANEW přes LUXE až po Advance Techniques, a nekonečnými možnostmi pro osobní péči, AVON zůstává na vrcholu v oblasti kosmetiky a péče o tělo.

Přidejte se k nám a objevte svět, ve kterém je krása doslova na dosah ruky.

Chcete nakupovat produkty AVON za lepší ceny?

Nakupujte výhodně

na www.KosmetikaSkladem.cz