Domů > AVON svět > Co obnáší být AVON lady/gentleman?

Co obnáší být AVON lady/gentleman?

Být AVON Lady nebo AVON Gentlemanem (AL/AG) v České republice je o mnohem více než jen o prodeji kosmetiky. Jde o příležitost k osobnímu i profesnímu růstu, o cestu k finanční nezávislosti a o možnost být součástí globální komunity, která sdílí vášeň pro krásu a inovace. AVON poskytuje svým reprezentantům nejen přístup k širokému sortimentu produktů, ale i k nejnovějším trendům v oblasti péče o krásu.

Registrace do světa AVON je snadná a zdarma a otevírá dveře k neomezeným možnostem. Jakmile se stanete součástí AVON týmu, máte možnost objednávat produkty až v 15denním intervalu každé kampaně, a to online nebo prostřednictvím SMS.

Systém je navržen tak, aby podpořil efektivitu a pohodlí, s bezplatným doručením pro objednávky nad určitou sumu a rychlou expedicí kurýrní službou IN TIME nebo možností vyzvednutí na pobočce České pošty.

Každý AL/AG má také možnost účastnit se obchodních setkání, kde se dozví nejnovější informace o produktech, motivačních programech a akcích, čímž se rozšiřuje nejen jejich znalostní základna, ale i sociální síť.

Být AVON lady nebo AVON gentleman není jen o prodeji

Je to o budování vztahů, sdílení vášně pro krásu a neustálém rozvoji. AVON poskytuje platformu, kde může každý vyjádřit svou individualitu, dosáhnout úspěchu a zároveň mít pozitivní dopad na společnost. Ať už hledáte příležitost pro přivýdělek, nebo cestu k naplnění svých podnikatelských snů, AVON otevírá dveře do světa, kde je možné vše.

V době, kdy se trh neustále vyvíjí a přechází do digitálního světa, AVON udržuje osobní kontakt a lidský přístup na prvním místě. Tento model přímého prodeje, podpořený špičkovou technologií a inovativními produkty, umožňuje AVONu stát se nejen lídrem na trhu kosmetiky, ale i vzorem v oblasti podnikání, který inspiruje a mění životy k lepšímu po celém světě.

Chcete se i vy stát součástí silného AVON týmu?

Chcete nakupovat produkty AVON za lepší ceny?

Nakupujte výhodně

na www.KosmetikaSkladem.cz